KOMATSU PC55MR-5 400mm Bolt On Pad BO135-400
DEAL
komatsu pc55mr-5 400mm bolt on pad bo135-400 komatsu pc55mr-5 400mm bolt on pad bo135-400 komatsu pc55mr-5 400mm bolt on pad bo135-400 komatsu pc55mr-5 400mm bolt on pad bo135-400 komatsu pc55mr-5 400mm bolt on pad bo135-400
Product ID:
BO135-400-komatsu-pc55mr-5
Availability:
limited quantity available
-10%Sale ends May 15, 2026
Questions?Call 866-315-3134 - Se Hable Espanol
Consumer financing
DISCOUNT FOR THIS PRODUCT IS 10% DISCOUNT FOR THIS PRODUCT IS 10% DISCOUNT FOR THIS PRODUCT IS 10%
DETAILS
Perfect for: Muddy, hard, and rough terrains, as well as delicate turf areas
Built to Last: Heavy-duty construction for long-lasting performance and reliability
6 Way Log Splitter - Best Investment
Using the Severe Duty Cutter with a Cat 289D Low Flow and this thing is a beast. We used it to cut down and mulch up trees from 4" to 6" in diameter. This was for lot clearing to building future multi-family housing. It knocked everything down and chewed it up. Very happy with the performance of this unit.